Allrisk - Všechna rizika pod kontrolou

Allrisk - Všechna rizika pod kontrolouPojištění je velmi důležitý produkt v našich životních plánech. Problém s pojištěním bývá ten, že ho obvykle nestihneme koupit ve chvíli, kdy ho potřebujeme. Je dobré rizika předvídat, pojištění koupit a doufat, že ho nikdy nebudeme potřebovat. Pojištění neznamená nic víc než klid v duši.

Allrisk vám vždy najde správnou variantu pojištění vozidla.

Společnost Allrisk, s.r.o., byla založena v roce 2003 v Brně. Hlavní ideou a cílem bylo zajistit a nabídnout klientům komplexní služby a pojištění proti všem rizikům. Postavení zájmů klienta na první místo vedlo k rychlému růstu společnosti, která dnes poskytuje služby celorepublikově cestou více než 24 obchodních kanceláří v pěti oborových divizích.

Pojištění vozidel není luxus!!!

Na trhu dnes existuje řada možností a variant pojištění vozidel – povinné ručení, havarijní pojištění a řada připojištění. Není možné souhlasit s názorem, že pojištění vozidla je luxus. Bohužel není výjimkou, že tento názor sdílejí někteří majitelé vozidel, a bohužel až v okamžiku, kdy je jim vozidlo odcizeno nebo poškozeno, tak pláčou. Je pouze třeba najít tu správnou variantu a kombinaci pojištění, která klientovi vyhoví a zajistí efektivní poměr ceny a pojistné ochrany. Příkladem nadstandardních individuálně poskytovaných služeb Allrisk je porovnání nabídek všech pojišťoven, bezplatné pojištění právní ochrany, garance nadstandardní technické asistence pro případ poruchy i nehody vozidla, poskytnutí náhradního vozidla poškozenému i viníkovi dopravní nehody a odborná asistence v případě vzniku pojistné události.

Allrisk - divize

 


AllriskAllrisk makléřská společnost

Centrála společnosti:
Komárovská 20a, 617 00 Brno

Regionální ředitelství:
Anglická 19, 120 00 Praha 2

infolinka: +420 777 590 600
e–mail: allrisk@allrisk.cz
www.allrisk.cz

V případě zájmu o bližší informace nám napište přes tento kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat.

 Jak pojišťovny odměňují kvalitní prevenci krádeží vozidel

Za základ ochrany vozidla proti krádeži vozidla je považováno mechanické zabezpečení (MZ).

Přehled českých pojišťoven, které poskytují slevy na pojistném a v jaké výši, případně výši v kombinaci dalších typů zabezpečení.

Některé pojišťovny posuzují slevu na základě různých kritérií (stáří vozidla, cena vozu, druhy instalovaných zabezpečení ve vozidle...), takže nelze jednoznačně určit výši slevy. Slevy poskytují na základě individuálního posouzení každého obchodního případu.

Pojišťovna MZ MZ + alarm MZ + imobilizér MZ + pískování MZ + GPS MZ + vyhledávací systém
Allianz 7 %
Česká podnikatelská pojišťovna 5 %
Česká pojišťovna 10 % 20 % 30 %
ČSOB pojišťovna 10 % 10 %
Direct Individuální řešení každého obchodního případu
Generali 10 %
Kooperativa Individuální řešení každého obchodního případu
Servisní pojišťovna 10 %
Uniqua 5 - 10 %
Wüsternrot Individuální řešení každého obchodního případu